Twojej firmy brakuje na naszej mapie? Skontaktuj się z nami – naprawimy to!

Dodaj swoją firmę do naszej bazy

6 + 15 =

Wyznaczanie drogi

Nasz serwisu umożliwia wyznaczenie drogi do wybranej firmy bezpośrednio na mapie w celu szybszej oceny atrakcyjności oferty

Szybkie sortowanie i wyszukiwanie

Firmy na mapie można posortować według producenta lub systemu. Możesz również wyszukać firmy po nazwie aby sprawdzić jakie systemy posiada.

Nasza mapa może być używana również na urządzeniach mobilnych

Z naszego serwisu można korzystać na dowolnym urządzeniu stacjonarnym i mobilnym, dzięki czemu zawsze masz dostęp do naszej bazy.

Najczęście zadawane pytania

Czy moja firma może trafić na mapę RentalNetwork.pl ?

Oczywiście, że tak, prosimy bardzo o kontakt na adres redakcja@rentalnetwork.pl . W treści maila należy podać nazwę firmy, adres magazynu oraz listę systemów jakie są do dyspozycji w przypadku wynajmu. Zastrzegamy sobie prawo do potwierdzenia posiadania systemu z producentem/dystrybutorem.

Czy mogę mieć więcej niż jeden system ?

Oczywiście, że tak. Prosimy o podanie wszystkich systemów posiadanych na stanie. Marker będzie można wyszukać filtrując mapę na podstawie dowolnego z podanych systemów.

Czy jeżeli mój Producent/Dystrybutor nie oferuje promocji mojego wpisu, mogę go uzyskać?

Istnieje taka możliwość. W takiej sytuacji bardzo proszę o bezpośredni kontakt pod adresem mailowym redakcja@rentalnetwork.pl . Jednak znacznie łatwiej i korzystniej będzie spróbować uzyskać taki status za pośrednictwem przedstawiciela marki w kraju.

Nie jestem właścicielem systemu ale mogę go wypożyczyć, czy mogę znaleźć się na mapie?

Nie. Sens funkcjonowania serwisu polega na ułatwieniu wynajmu systemu przez zmniejszenie liczby wymaganych telefonów aby załatwić sprawę. Każda firma, która zgłosi się na mapę a nie będzie bezpośrednim dysponentem systemu zostanie z niej permanentnie usunięta. Zasada ta nie dotyczy firm, które system sprzedały między aktualizacjami wpisów.

Nasze pozostałe serwisy